obchod

Zpracováváme technické řešení, dodáváme materiál velkým společnostem i malým podnikatelům za velmi zajímavých obchodních podmínek!!!

Námi dodávané topné systémy jsou zvláště vhodné pro domky a byty s nižšími tepelnými ztrátami, pro které lze docílit velmi příznivé ceny pořízení celého systému.  Provoz našich systémů je lety prověřený a v neposlední řadě pro koncového zákazníka i velice úsporný.

Tento systém lze využít i jako doplňkové topení do vybraných prostor, popř. je vhodný v kombinaci s krbem, krbovými kamny apod.  Kromě systému podlahového topení dodáváme i systémy ochrany venkovního prostředí :     

-            
    ochranu okapů, svodů a vpustí před sněhem a ledem

-                ochranu dopravních cest před sněhem a ledem (vjezdy, rampy, únikové cesty, schodiště, apod)
-                ochranu potrubí před sněhem a ledem
-                systémy udržování teploty teplé vody

 

     Všechny tyto systémy dokážeme řešit s ohledem na cenu pořízení i ekonomiku provozu. Systémy pracují zcela spolehlivě, jsou řízeny regulačními jednotkami s tepelným a vlhkostním čidlem, které zajišťují jejich optimální provoz. Ke všem námi dodaným systémům poskytujeme i technickou podporu a komplexní servis. Pracujeme s materiály DEVI, KDP, Fenix  a dalšími,  které jsou zárukou kvality a spolehlivosti.  Dodávkou těchto systémů se zabýváme od roku 1995. Kontakt na nás je viz níže.

Pokud budete mít nějaké dotazy neváhejte zavolejte.

Václav Jebousek

Rytířova 785/2
Praha 4
143 00
+420 603 547 202 v.jebousek@email.cz